Analiza pierwiastkowa włosów.

Posted By: Człowiek i Natura on May 17, 2011 in 
analiza-wlosa

Czym różni się badanie Analizy Pierwiastkowej Włosów od badania surowicy krwi?

Przemiana materii lub inaczej metabolizm (znaczy dosłownie „zamiana”) jest podstawą życia. Obejmuje wszystkie przemiany fizyko-chemiczne i biochemiczne przebiegające w każdym żywym organizmie. Życie możliwe jest dzięki stałemu przepływowi energii i substancji odżywczych pomiędzy środowiskiem a organizmem. Stały przepływ energii przez komórki ustroju warunkuje utrzymania życia. Kierunek przepływu energii determinuje formę organizmu i życia.

Podstawową różnicą pomiędzy badaniem Analizy Pierwiastkowej Włosów 1034 a badaniem surowicy krwi jest stan homeostazy, której włos nie posiada.Wyjaśniając ten proces można powiedzieć to m.in. tak oto, że krwi jest obojętne skąd pobierze minerały, pierwiastki śladowe, witaminy czy inne składniki aby odbył się metabolizm, pobierze np. z kości z tkanek miękkich z narządów i gdy zrobione badanie surowicy krwi będzie wskazywało ze jest wszystko dobrze zrobione w tym samym czasie badanie Analizy Pierwiastkowej Włosów 1034 już wskaże nam stan tychże Tzw. “magazynów”. Tym samym gdy w naszej diecie mamy niedobory lub naszym organizmie procesy nie zachodzą w odpowiedni sposób, wówczas krew będzie pobierać wszystko potrzebne skąd się da nie jakby “kradnąc” z naszego organizmu potrzebne składniki, pokazując że na tę chwile wszystko jest dobrze, gdzie włos w tym samym czasie pokaże nam wszystkie niedobory wskazując tendencję naszego organizmu do patologi na długo wcześniej aniżeli pokaże nam to krew.
Jak często sami możemy się przekonać że po zrobionym badaniu krwi wyniki są dobre a my jednak czujemy że coś jest nie tak. Przykładów można by przytaczać wiele posłużę się jednym ale myślę że bardzo wymownym.Zanim z badania surowicy krwi dowiemy się że mamy zachwiany metabolizm cukru czyli mamy do czynienia z chorobą cukrzycy, to w badaniu Analizy Pierwiastkowej Włosów 1034 o tej tendencji dowiemy się na długo,długo wcześniej zanim to nastąpi mając czas by temu zapobiec.
Równie dobrym przykładem jest zachwianie gospodarki wapniowo-magnezowej, które prowadzi do osteoporozy, zapaleń stawów nadciśnienia czy wysokiego cholesterolu, a zachwianie retencji wolnych rodników do powikłań chorób raka.
Poprzez Badanie Analizy Pierwiastkowej Włosów 1034 możemy znacznie wcześniej dowiedzieć się o tendencjach i zachwianiu naszego organizmu i w porę zareagować nie dopuszczając do wielu różnych chorób. A zatem: “lepszy gram profilaktyki, niż kilogram leczenia”.

Procesy życiowe są sumą wszystkich przemian metabolicznych, będących w dynamicznej równowadze. Stan tej równowagi decyduje o kondycji organizmu, czyli o jego zdrowiu lub chorobie. Granica pomiędzy obydwoma tymi stanami dziś uległa zatarciu. Niewielu z nas potrafi na podstawie subiektywnej oceny własnej kondycji fizycznej wykryć wczesne objawy choroby. Choroba jest zaburzeniem właściwego przebiegu przemian metabolicznych, prowadzącym do złego rozwoju i nieprawidłowego funkcjonowania ustroju w środowisku. Jedynie właściwe rozpoznanie mechanizmów przemiany materii i zależności nimi rządzących umożliwia podjęcie właściwych działań terapeutycznych, których celem jest doprowadzenie organizmu do stanu optymalnej równowagi Stan taki nazywamy zdrowiem. Zapraszam do przeczytania moich książek z których można dowiedzieć się dużo więcej informacji na temat badania Analizy Pierwiastkowej Włosów, jak również o odżywianiu i suplementacji, oraz wszystkich czynników zachodzących w naszym organizmie majacych bezpośredni lub pośredni wpływ na nasze zdrowie. Książki można zakupić w naszym sklepie internetowym(patrz strona główna-sklep nr.produktu 1032, 1033)

Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie bez uprzedniej zgody autora.

USA 

Comments are closed.


Analiza Pierwiastkowa Włosów

Każdy bez względu na swoje miejsce zamieszkania może wykonać badanie Analizy Pierwiastkowej Włosów po szczegółowe informacje proszę dzwonić pod nr.tel. 312.646.8436 lub wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się w stopce naszej strony internetowej

Pytania do “Człowiek i Natura”