O nas

Gabinet Dietetyczny „Człowiek i Natura”, służy wszystkim którzy chcą podnieść swoją świadomość w dziedzinie odżywiania się i suplementacji, która w dzisiejszych czasach jest niezbędna do normalnego funkcjonowania.

U nas można dowiedzieć się, jak powinniśmy się odżywiać oraz jakich błędów żywieniowych powinniśmy się wystrzegać a tym samym w codziennym życiu dbać o swoje zdrowie.

Właściciel Gabinetu Dietetycznego „Człowiek i Natura” Pan Ireneusz Broż jest dyplomowanym dietetykiem w Polsce (nie posiada dyplomu w Stanach Zjednoczonych) z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą w dziedzinie odżywiania się oraz naturalnej suplementacji. Swoją wiedzą dzieli się organizując bezpłatne seminaria na których poruszane są różne tematy związane z naszym odżywianiem się jego wpływem na nasze zdrowie (terminy i miejsca w zakładce na stronie głównej).

Nasz gabinet jest miejscem gdzie każdy może się dowiedzieć o zasadności suplementacji a co najważniejsze jak rozróżnić naturalne suplementy od syntetycznych.

W Naszym Gabinecie każdy zainteresowany może wykonać jedno z najlepszych na świecie badań profilaktycznych jakim jest Badanie Analizy Pierwiastkowej Włosów (o szczegółach przeczytaj na stronie głównej)

W Naszym gabinecie każdy klient ma gwarancje miłej i kompetentnej obsługi i pewność że będzie mu poświęcone tyle czasu ile będzie to konieczne aby po konsultacji wiedza i świadomość dalszego postępowania była całkowicie zrozumiana

Z wyrazami szacunku
Ireneusz Broż
dietetyk

USA 

Analiza Pierwiastkowa Włosów

Każdy bez względu na swoje miejsce zamieszkania może wykonać badanie Analizy Pierwiastkowej Włosów po szczegółowe informacje proszę dzwonić pod nr.tel. 312.646.8436 lub wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się w stopce naszej strony internetowej

Pytania do “Człowiek i Natura”